Kaydolmak

Kaydolmak tamamen ücretsizdir. E-ticaret üzerinde kendini geliştirmek ve aklındaki sorulara direk cevap bulmak istiyorsan sende ücretsiz hemen kaydolabilirsin.

Giriş Yap

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için e-ticaretsozluk.com 'a giriş yapın.

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Bir soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Makaleleri

Shopify nedir?

Shopify nedir?

Shopify Nedir?

E- ticaret mağazası kurmak için birçok yazılıma ve programa ihtiyaç bulunmaktadır. Ancak Shopify sayesinde tüm bunlara ihtiyaç duymadan e- ticaret mağazasına sahip olmak mümkündür.

Shopify nedir? Sorusunun cevabına gelecek olursak herhangi bir yazılım veya programa ihtiyaç olmadan sadece belirli bir ücret karşılığında hizmet vermekte olan e ticaret mağaza yazılımı olduğunu söylemek mümkündür.

Kolay bir kullanıma sahip olan Shopify Kullanım sırasında hizmet satın almanız halinde hosting veya sunucu alınmasına gerek duyulmamaktadır. Yani herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür

Bu yazılım sayesinde kişilerin istedikleri şekilde çevrim içi mağaza oluşturmaları mümkün olup oluşturdukları mağazanın teknoloji, aksesuar, giyim, oyuncak gibi kategoriler için olması mümkündür.

Böylece hem mağaza güvenliği hem de mağaza performansı yönetirken Shopify ile tüm bu işlemler oldukça basit olmaktadır. Bir e- ticaret mağazası açarken gerekli olan her şey bu yazılım ile kişilere sunulmaktadır.

Shopify Nedir Ne İşe Yarar?

Shopify nedir ne işe yarar? sorusu çoğunlukla e ticaret mağazası kurmak isteyen kişiler tarafından sorulmakta olup yazımızın bu kısmında tam olarak ne işlevine sahip olduğundan bahsetmiş bulunmaktayız.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere bir e ticaret mağaza yazılımı olan Shopify son yıllarda en çok popüler olan yazılımlar arasında yer almaktadır.

Kişilere kolayca e ticaret sesi kurma imkanı sağlayan yazılım sayesinde kişiler aklına gelebilecek her türlü ürünün satışını kurduk öyle mağaza üzerinden yapabilmektedirler. Aynı zamanda satılacak olan ürünlerin mutlaka fiziki olma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Shopify vay sayesinde herhangi bir hizmet satışı yapmanızda mümkündür.

Bulut tabanlı bir servis aracı olan bu yazılım aynı zamanda tüm cihazlar ve tarayıcılar üzerinden ulaşım imkanı sağladığından oldukça kolaydır.

Shopify Avantajları

Bulut tabanlı bir servis olan Shopify kullanıcılarına birçok noktada fayda sağlamaktadır. Özellikle en temel avantajı tüm internet tarayıcıları üzerinden veya herhangi bir cihazdan kolayca ulaşılabilir olmasıdır.

Bunun yanı sıra yazılımın fazla miktarda sunduğu hizmetler kapsamında online mağazalar için işletme süreci de oldukça kolay olmaktadır.

E- ticaret web sitesi kurarken kişilerin en çok karşılaştıkları teknik bilgi problemi böylece ortadan kalkarak en az teknik bilgiye sahip olarak da e ticaret web sitesi kurulabilmektedir.

Kendini sürekli olarak gelişmeye iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapan Shopify aynı zamanda güncel duruma en rahat şekilde uyum sağlamaktadır.

İçerisinde yer alan birden çok şablon sayesinde istediğiniz tasarımda ve özellikle e ticaret web sitenizi kişileştirme deniz mümkün olmaktadır.

Dünyada var olan birçok pazarlama aracını bünyesinde bulundurmakta olan bu yazılım aynı zamanda mağaza sahiplerine sattıkları ürünü özelleştirmek amacında da avantaj sunmaktadır.

İçerisinde yetmişten fazla ödeme seçeneği bulunması özellikle bu yazılımın en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Ödeme seçeneği fazlalığı sayesinde müşteri çekme potansiyeli daha çok artmakta olup böylece her ödeme yöntemine uygun ödeme seçeneği bulunması sayesinde satın alınacak ürünün de böylece alınma ihtimali artmaktadır.

İnteraktif bir platform olması sayesinde aynı zamanda diğer müşterilerden yardım alabilmeniz veya diğer müşterilere yardım etmeniz mümkün olmaktadır.

İçerisinde yer alan 3. Parti yazılım desteği sayesinde kişilerin istedikleri yazılımları sisteme kazandırmaları da mümkündür. Özellikle diğer yazılımlarda olduğu gibi müşterileri zorlayan yazılım hataları bulunmaması Shopify’i oldukça ön plana çıkar sen özellikleri arasında yer almaktadır.

Shopify Türkiye desteği sağlayan myshop destek sayesinde Shopify tema kurulumu, siyah hizmeti, analitik ayarlar veya sosyal medya hizmetleri gibi hizmetler olarak oldukça kolay bir şekilde yazılımı kullanmanız mümkündür.

İlgili Yazılar

Yorum bırakın