aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

paulpogba
Yeni Üye

Hangi firma ile satış yapmalıyım Amazon’da birçok kişi suspend yiyormuş hesapları banlanıyormuş vs.. 4-5 ay önce Shopify Dropshipping ile ilgileniyordum çok fazla araştırma yaptım ancak sonrasında İngiltere’de açacağım şirketin vergileri cezaları vs işin içine girince iş çıkmaz yola girdi ben ...Daha fazla oku

Hangi firma ile satış yapmalıyım Amazon’da birçok kişi suspend yiyormuş hesapları banlanıyormuş vs..
4-5 ay önce Shopify Dropshipping ile ilgileniyordum çok fazla araştırma yaptım ancak sonrasında İngiltere’de açacağım şirketin vergileri cezaları vs işin içine girince iş çıkmaz yola girdi ben de ara verdim şimdi tekrar yapmak istiyorum ama shopify da pek akla yatmıyor. tavsiyeniz nedir?

Daha az oku
 1. Öncelikle tavsiyem shopify eğitimi almanız shopify 'in tam olarak ne işe yaradığını bilmeniz. Shopify bir pazar yeri değildir Amazon ile kıyaslanamaz o yüzden amacınız bir pazar yerinde satış yapmak ise Amazon diyebilirsiniz ama kendi pazar yerini kurmak istiyorsanız shopify diyebiliriz. Eğitimi %10Daha fazla oku

  Öncelikle tavsiyem shopify eğitimi almanız shopify ‘in tam olarak ne işe yaradığını bilmeniz. Shopify bir pazar yeri değildir Amazon ile kıyaslanamaz o yüzden amacınız bir pazar yerinde satış yapmak ise Amazon diyebilirsiniz ama kendi pazar yerini kurmak istiyorsanız shopify diyebiliriz.

  Eğitimi %100 öneriyorum alırsan kendi gelişimin için çok daha hızlı yol alacağın anlamına gelir. Eğitim için bütceniz yok ise youtube bulunan tüm ücretsiz kaynakları tüketmenizi öneriyorum

  Daha az gör
Barkın
Yeni Üye

Amazondan.tr den tedarikçi bulup dropshipping yapmakta sakınca var mı hesap kapatılır mı

Amazondan.tr den tedarikçi bulup dropshipping yapmakta sakınca var mı hesap kapatılır mı

Daha az oku
 1. Ürünü çekmede problem yaşamıyorsan ek olarak gönderimde problem olmaz diyorsanız deneyebilirsiniz. Markalı ürünlereden uzak durmanızı öneriyorum.

  Ürünü çekmede problem yaşamıyorsan ek olarak gönderimde problem olmaz diyorsanız deneyebilirsiniz. Markalı ürünlereden uzak durmanızı öneriyorum.

  Daha az gör
ilkay
Yeni Üye

Aliexpress üzerinden bir ürün seçip yani yurtdışındaki bir firmadan ürünü internet siteme koyup TR’deki müşterilerime satabilirmiyim ? Ödeme konusunda ise nasıl bir yol izleyebilirim , tüm gerekçeleri ile bir bilgi istiyorum veyahut bunun ile ilgili doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış bir ...Daha fazla oku

Aliexpress üzerinden bir ürün seçip yani yurtdışındaki bir firmadan ürünü internet siteme koyup TR’deki müşterilerime satabilirmiyim ? Ödeme konusunda ise nasıl bir yol izleyebilirim , tüm gerekçeleri ile bir bilgi istiyorum veyahut bunun ile ilgili doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış bir video , yazılı metin vs varsa bekliyorum teşekkürler.

 

Daha az oku
 1. Satabilirsin ama kargo süresi sıkıntı olur eğer kısa sürede kargo getirebilirsen ve gümrüğe takılmaz ise problem yok. Ödeme yöntemi olarak PayTR kullanabilirsin. Ödeme aldıktan sonra siparişini geçersin müşterinin adresine.

  Satabilirsin ama kargo süresi sıkıntı olur eğer kısa sürede kargo getirebilirsen ve gümrüğe takılmaz ise problem yok.

  Ödeme yöntemi olarak PayTR kullanabilirsin. Ödeme aldıktan sonra siparişini geçersin müşterinin adresine.

  Daha az gör