aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

recepbogrek
Yeni Üye

Google haberlerde hesabım etkinleştirildi ancak çektiğim makaleler önizleme kısmında görünüyor ama yayınlandığında google haberlerde görünmüyor. bunu google yardıma sordum aldığım yanıtı paylaşıyorum; “Merhaba Recep, Yanıtınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Konuyu inceledik. Sorunu Mobil Uygulamada da çoğaltabiliriz. Yayınlarınızı incelerken, bazı ...Daha fazla oku

Google haberlerde hesabım etkinleştirildi ancak çektiğim makaleler önizleme kısmında görünüyor ama yayınlandığında google haberlerde görünmüyor.
bunu google yardıma sordum aldığım yanıtı paylaşıyorum;

“Merhaba Recep,

Yanıtınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Konuyu inceledik. Sorunu Mobil Uygulamada da çoğaltabiliriz. Yayınlarınızı incelerken, bazı yayın URL’lerinde hem hem de etiketlerini kullandığınızı görüyoruz. Bunun yerine, etiketlerden herhangi birini kullanmanızı öneririz. Feed’de hem hem de etiketleri varsa, Google Haberler en az sayıda karakter içeren etiketi çıkarır. Referansınız için sorunun ekran görüntülerini ekledik.

Ayrıca, yayınlardan birkaçı için yayın tarihlerinin yeni makale tarihleriyle güncellenmediğini görüyoruz. Referanslarınız için ekran görüntüleri ekledik.

Feed URL’nizi doğrulamak ve feed’deki sorunları düzeltmek için Feed doğrulayıcıyı kullanmanızı öneririz. Ayrıca, geçerli bir Besleme bölümü sağlamak için lütfen “Teknik Besleme Gereksinimleri” ve Besleme içeriği yönergeleri sayfasını ziyaret edin.”

Daha az oku
  1. Ekran görüntülerini de iletebilirsen daha hızlı yardımcı olabiliriz link olarak ekleyebilirsin

    Ekran görüntülerini de iletebilirsen daha hızlı yardımcı olabiliriz link olarak ekleyebilirsin

    Daha az gör