aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

Öncelikle merhabalar , wordpress üzerinden woocommerce tabanlı bir web sitesi yaptık , iyzico ve paytr hesaplarımızın entegrasyonunu da gerçekleştirdik fakat ödeme kısmında çıkmıyor uzun uğraşlar ve iyzico ve pay tr ile telefonda görüştükten sonra farkettik ki , sayfa içi düzenlenmesinde ...Daha fazla oku

Öncelikle merhabalar , wordpress üzerinden woocommerce tabanlı bir web sitesi yaptık , iyzico ve paytr hesaplarımızın entegrasyonunu da gerçekleştirdik fakat ödeme kısmında çıkmıyor uzun uğraşlar ve iyzico ve pay tr ile telefonda görüştükten sonra farkettik ki , sayfa içi düzenlenmesinde İİyzico ve PayTr için ” Blok tabanlı ödemeye uygun değildir” diye bir uyarımız var. Bu nedenle hangi temayı kullanırsak kullanalım ödeme seçeneklerini göremiyoruz . Bu neden olabilir ? ThemeForesttan tema almaya çalıştık ” Flatsome ” temasını fakat ödeme de sıkıntılar yaşıyoruz . Bunlar neden kaynaklanıyor ?

Daha az oku
  1. Woocommerce ile her türlü Paytr kullanabilirsiniz. Ödeme sistemi kullandığınız temaya bakmaz  mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuzdur detaylı olarak incelemek gerekiyor.

    Woocommerce ile her türlü Paytr kullanabilirsiniz. Ödeme sistemi kullandığınız temaya bakmaz  mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuzdur detaylı olarak incelemek gerekiyor.

    Daha az gör