aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

Bqass
Yeni Üye

www.goodmeownin.com Websitemi diyazn edip bazı ürünlerimi ekledim. bitirmek üzereyim. Acaba incelemeniz mümkün mü? Teşekkürler

http://www.goodmeownin.com
Websitemi diyazn edip bazı ürünlerimi ekledim. bitirmek üzereyim. Acaba incelemeniz mümkün mü?

Teşekkürler

Daha az oku
 1. Logo çok ufak ve jpeg kaliteli logo yapın ve png, webp olarak yüklemeye bakın. Site renkleri çok boğuyor değiştirmenizi öneririm Varyasyonlar çok olunca sayfa uzuyor varyasyon tipini açılır liste yaparsanız daha rahat olabilir

  1. Logo çok ufak ve jpeg kaliteli logo yapın ve png, webp olarak yüklemeye bakın.
  2. Site renkleri çok boğuyor değiştirmenizi öneririm
  3. Varyasyonlar çok olunca sayfa uzuyor varyasyon tipini açılır liste yaparsanız daha rahat olabilir
  Daha az gör
Bqass
Yeni Üye

Merhaba ben 1st formation üzerinden 3 ay önce şirketimi kurdum ve bu şirket üzerinden Shopify sayfamı düzenledim. Fakat sayfayı İngiltere’den kurduğum için ve satışı ağırlıklı Amerika’ya yapmak istediğim için para birimim USD sayfa menşei ülkem İngiltere görüyor. Ülke ve para ...Daha fazla oku

Merhaba ben 1st formation üzerinden 3 ay önce şirketimi kurdum ve bu şirket üzerinden Shopify sayfamı düzenledim. Fakat sayfayı İngiltere’den kurduğum için ve satışı ağırlıklı Amerika’ya yapmak istediğim için para birimim USD sayfa menşei ülkem İngiltere görüyor. Ülke ve para birimini sayfa üzerinden kaldırabilir miyim? Dünya çapında satış yapmak istiyorum çünkü.

Daha az oku
 1. Dilediğiniz kadar dil ve para birimi ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Kullanmadığınız dil ve para birimlerini kaldırabilirsiniz.

  Dilediğiniz kadar dil ve para birimi ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

  Kullanmadığınız dil ve para birimlerini kaldırabilirsiniz.

  Daha az gör
KODAL
Yeni Üye

Kadir Hocam Shopify Eğitiminizdeki ‘themeforest’ dan tema satın almaya kalktım hemen themeforest hesaplar kilitleniyor. Ayrıca kartımdan iki defa 58 usd kesildi. Destek birimlerine yazzdım geri dönüş sağlayağız dediler uzun zaman geçti dönen olmadı. bir kaç defa daha mail attım ayrıca.Daha fazla oku

Kadir Hocam Shopify Eğitiminizdeki ‘themeforest’ dan tema satın almaya kalktım hemen themeforest hesaplar kilitleniyor. Ayrıca kartımdan iki defa 58 usd kesildi. Destek birimlerine yazzdım geri dönüş sağlayağız dediler uzun zaman geçti dönen olmadı. bir kaç defa daha mail attım ayrıca.
Bu site güvenilir değil hocam dolandırıcı mı bunlar. Ne yapabilirim

Daha az oku
 1. Hocam parayı iptal etmişler. Şimdi ise böyle mail geldi. Başka bir mailden daha açmaya çalıştım ve hesabı etkinleştirmeyeceklerini bildiriyorlar. Satın almak istediğim TEMA Linki aşağı da hocam, https://themeforest.net/category/ecommerce/shopify?term=bikids%20-%20kids%20store%20%26%20baby%20shop%20rDaha fazla oku

  Hocam parayı iptal etmişler. Şimdi ise böyle mail geldi. Başka bir mailden daha açmaya çalıştım ve hesabı etkinleştirmeyeceklerini bildiriyorlar.
  Satın almak istediğim TEMA Linki aşağı da hocam,
  https://themeforest.net/category/ecommerce/shopify?term=bikids%20-%20kids%20store%20%26%20baby%20shop%20responsive%20shopify%20theme

  Merhaba,

  Ne yazık ki, daha ayrıntılı incelemeden sonra, takdir yetkimizi kullanıyoruz ve hesabınızı yeniden etkinleştirmeyeceğiz.

  Lütfen en son siparişinizin ödeme sistemimiz tarafından iptal edildiğini ve bu nedenle hesabınızdan herhangi bir para çekilmediğini unutmayın.

  Saygılarımızla,

  Envato Market Yardım Ekibi
  Gustavo

  Daha az gör
RamilMammad
Yeni Üye

Debutify teması kullanıyorum, ürün kısmında ürün renkler görünmüyor. Sadece ilk sıradaki yerleştirdiğim ürünün rengi görünüyor. Sebeb ne ola bilir hocam?

Debutify teması kullanıyorum, ürün kısmında ürün renkler görünmüyor. Sadece ilk sıradaki yerleştirdiğim ürünün rengi görünüyor.

Sebeb ne ola bilir hocam?

Daha az oku
 1. Debutify 'ın renk varyantında problem ile bende karşılaştım bir kaç deneme sonrası çok iyi çalışmadığını gördük. Bunun yerine ücretsiz varyasyon plugin kullanabilirsiniz çok ürün yok ise ve daha fazla iyi çalışabilir.

  Debutify ‘ın renk varyantında problem ile bende karşılaştım bir kaç deneme sonrası çok iyi çalışmadığını gördük. Bunun yerine ücretsiz varyasyon plugin kullanabilirsiniz çok ürün yok ise ve daha fazla iyi çalışabilir.

  Daha az gör