aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

Spdiego
  • 0
Yeni Üye

GTIN numarası sorunu! (Dropshipping)

  • 0

Öncelikle merhaba uzun zamandır soru sormuyordum, tekrar derinlere daldığımda bir sorunla karşılaştım. Çözümünü umarım hep beraber bulabiliriz.

Dropshipping’in sağlıklı bir ticaret yöntemi olmadığını yavaş yavaş düşünmeye başladım. CJdropshipping ile bir süredir ürün yükleyip pazarlama sürecine girdim. Sitemdeki ürünleri google’da ön plana çıkartmak için bir yol izliyorum fakat Google ürünlerim için GTIN numarası istemekte. Fakat CJdropshipping GTIN numarası vermediğini ve bunun için Google ile görüşüp sorunu çözmem gerektiğini iddia ediyor. Global Ticaret Öğesi Numarası numarasını alamadığım bir ürünü google’a kabul ettirmemin mümkün olmadığını düşünüyorum. Bununla ilgili alternatif bir yol veya yönelmem gereken farklı bir strateji olduğunu düşünüyor musunuz?

Beyin fırtınası yapıp doğru yolu hep birlikte buluruz umarım 🙂

2 Yanıt

  1. Tam olarak ürünlerini nerede listelemek istiyorsun. Ne gibi hata ile karşılaşıyorsun ekran görüntüleri var ise link olarak eklermisin

  2. Shopify’a Cjdropshipping ile ürünlerimi yükledim. Bunları google merchant’a aktarmak istiyorum fakat benden GTIN numarası istiyor. Bu numarayı da CJ teknik olarak veremeyeceğini söylüyor. Şuan tek tek ürünlerime mağazalarda gezerek GTIN numarası arıyorum aynı ürünlerin numaralarını. Bunları listeleyerek deneyeceğim.

Bir cevap eklemek için giriş yapmalısınız.