aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

Şimdi ne yapmam gerekiyor?

zeynepdemir
Yeni Üye

Merhaba,

Aşağıdaki adımları izleyerek bir sistem kurdum ve şimdi ne yapmam gerektiğinden ve nasıl yapmam gerektiğinden emin değilim.

1.Shopify mağazamı açtım. Seçtiğim 30 ürün içerde, fiyat belirlemesi , SEO uyumlu tanıtım metni ve görsellerim hazır.

2.İngiltere şirketimi açtım. Elimde bir adresim var yani.

3.Wise hesabımı açtım. Elimde hesabım mevcut.

4.Paypal hesabı açmak için bir İngiltere SIM Kart’ı satın aldım. – Kurulum için nasıl bir yol izlemem lazım? Sadece sizin kaynaklarınıza güveniyorum.

Peki ya şimdi ne yapacağım? Paypal hesabımı açıp Shopfiy’a entegre etmem gerekiyor diye tahmin ediyorum. Fakat fikrinizi almak istedim. Arada atladığım bir adım var mı? Burdan sonra satışa çıkana kadar ‘Kesinlikle dikkat etmelisin!’ dediğiniz bir nokta var mı? Ve bu Paypal olayını nasıl yaparım, VPN gibi şeyler okuyorum?

3 Yanıt

  1. paypal ileriki zamanlarda işini büyüttüğünde açman gereken birşey diye biliyorum kardeşim ilk stripe ile başla paypal agresif bir şekilde banlıyo paran içerde kalır bide aynı şirket üzerine paypal bidaha açamıyorsun ya sıkıntı çıkar ilk stripe ile başla ilerledikçe öğrendikçe paypala geçersin güvenli bir kaynaktan izledim

  2. Paypal hesabınızı açıp , bağlantısını yapabilirsiniz. Paypalı hemen bağlamak yerine farklı ödeme yöntemleri kullanıp örnek stripe furanakks dediği gibi belirli süre kullanıp sonra paypalı da yanına ekleyebilirsin.

  3. Hocam merhabalar tekrar,

    Paypal hesabı açmaya çalıştığımda hata alıyorum. VDS ile giriş yaptım. Paypal.uk ile hesap oluşturmaya çalışıyorum. Telefon numaram da ingiltere hattı. Yalnız paypal’da hesap açmaya çalışırken ‘There seems to be a problem with your account. Please go to Resolution Centre so we can help you resolve this quickly.’ hatası alıyorum. Ve çözüm merkezinde bunu halledemedim. Wise hesabım var, çözüm hakkında bir fikriniz var mı yada paypal olmadan bu işlemlere nasıl devam edebilirim bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Bir cevap eklemek için giriş yapmalısınız.