aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

Khabur
  • 0
Yeni Üye

Stripe suspend

  • 0

Öncelikle selamlar. Ben dropshippinge yeni başladım yani 2 hafta önce ve Stripe hakkinda pek bir konu bilmiyordum. Ve test ödeme yaptım. Ondan sonra bazı arkadaşlar bu yüzden suspend yediğimi söylüyorlar. ( Stripe kendisi neden suspend yediğimi söylemedi). Ve Stripe home page girdiğimde (We can no longer support your business.

After conducting a further review of your account, we’ve determined that we won’t be able to accept payments for your account moving forward. Payouts to your bank account have been paused, and we will issue refunds on the affected card payments five days after your Stripe account is closed. If there are insufficient funds on your account to cover any of these refunds, they will not be processed and any outstanding funds will remain on your account. You can see the charges that will be refunded here.)
Şöyle bir şey yazıyor. Ben büyük hata yaptım ama öncesinde hiç kimse söylememişti. Bunun illaki açılma yolu vardır hocam. Sizce ben bu hesabımı nasıl açabilirim? Hiç kimse yardımcı olmuyor. Yani eğer ki acilmasza bile ne yapabilirim? Bir öneri filan! Şimdiden teşekkür ederim.

1 Yanıt

  1. Öncelikle test işlemden suspend olmaz. Ama yaptığınız test işlem fake sallamasyon kullanıcı adı ad soyad adrese aitse bi ihtimal olabilir. Bunun dışında stripe hesabından ödemeyi hangi hesabına çekecetin wise mı nereye çekecektin Stripe bilgilerini nasıl girdin kayıt olurken

Bir cevap eklemek için giriş yapmalısınız.