aalan

E-Ticaret Sözlük Latest Sorular

KODAL
 • 0
Yeni Üye

themeforest

 • 0

Kadir Hocam Shopify Eğitiminizdeki ‘themeforest’ dan tema satın almaya kalktım hemen themeforest hesaplar kilitleniyor. Ayrıca kartımdan iki defa 58 usd kesildi. Destek birimlerine yazzdım geri dönüş sağlayağız dediler uzun zaman geçti dönen olmadı. bir kaç defa daha mail attım ayrıca.
Bu site güvenilir değil hocam dolandırıcı mı bunlar. Ne yapabilirim

2 Yanıt

 1. Themeforet sektörde 1. sıradadır. Kendileri yazılım satışı yapan ama yazılımları kendi üretmeyen firmadır ( yazılım pazar yeri ) gibi düşünebilirsiniz. Temanızı aldığınız satıcı ile iletişime geçmeniz gerekiyor mesela hangi temayı aldığını likini bırakabilir misiniz? Kontrol edeyim.

 2. Hocam parayı iptal etmişler. Şimdi ise böyle mail geldi. Başka bir mailden daha açmaya çalıştım ve hesabı etkinleştirmeyeceklerini bildiriyorlar.
  Satın almak istediğim TEMA Linki aşağı da hocam,
  https://themeforest.net/category/ecommerce/shopify?term=bikids%20-%20kids%20store%20%26%20baby%20shop%20responsive%20shopify%20theme

  Merhaba,

  Ne yazık ki, daha ayrıntılı incelemeden sonra, takdir yetkimizi kullanıyoruz ve hesabınızı yeniden etkinleştirmeyeceğiz.

  Lütfen en son siparişinizin ödeme sistemimiz tarafından iptal edildiğini ve bu nedenle hesabınızdan herhangi bir para çekilmediğini unutmayın.

  Saygılarımızla,

  Envato Market Yardım Ekibi
  Gustavo

Bir cevap eklemek için giriş yapmalısınız.